Stolbram

Stolbram Warszawa

Bramy - ogrodzenia - automatykaStolbram
Stolbram

W naszej ofercie.


Bramy segmentowe garażowe
Zajmujemy się produkcją segmentowych bram garażowych. Konstrukcja bramy wykonana jest z ocynkowanej ogniowo blachy stalowej, dzięki czemu jest stabilna, wytrzymała i trwała. Dodatkowo bramy są wypełniane pianką poliuretanową, która zabezpiecza powierzchnię przed czynnikami zewnętrznymi. Wykonujemy bramy garażowe z przetłoczeniami oraz bez przetłoczeń.

Bramy segmentowe przemysłowe
Jako producent realizujemy najwyższej jakości bramy zapewniające odpowiedni poziom bezpieczeństwa wjazdów do obiektów przemysłowych, budynków komercyjnych, stacji diagnostycznych, itp.

Bramy przeciwpożarowe
Zajmujemy się również produkcją bram przeciwpożarowych. Realizujemy konstrukcje, które odznaczają się wysoką odpornością ogniową. Produkty nasze realizowane są według wszelkich norm europejskich.

Bramy rolowane
W naszej ofercie znajdują się także bramy rolowane. Jest to rozwiązanie, przeznaczone do budynków z ograniczoną ilością miejsca. Bramy rolowane znajdują wiele zastosowań w różnych obiektach.

Prowadzenia bram
Wykonujemy wiele różnych systemów prowadzenia bram, dzięki temu bramę można dostosować do obiektu i pomieszczenia, w którym ma być montowana.